O Firmie

Firma Auto-Instal-Gaz powstała w 1998 roku. Od początku istnienia specjalizowała się w adaptacji pojazdów na zasilanie paliwem alternatywnym LPG. Zajmowaliśmy się głównie montażem i serwisem samochodowych instalacji gazowych.

Rozwój nowych technologii w motoryzacji oraz coraz bardziej rygorystyczne kryteria oceny analizy spalin (zastosowanie nowoczesnych systemów diagnostyki pokładowej takich jak OBDII/EOBD) spowodowały dynamiczne zmiany w konstrukcji i strategii działania układów zasilania benzyną, a co za tym idzie, również paliwem gazowym.

W chwili obecnej dla zapewnienia prawidłowego montażu czy regulacji samochodowej instalacji gazowej należy rozpocząć od analizy strategii działania i diagnostyki pierwotnego źródła zasilania jakim jest układ benzynowy.

Nasza firma, dzięki przygotowaniu praktycznemu i teoretycznemu oraz posiadanym urządzeniom do diagnostyki i monitoringu pracy silnika jest w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość usługi.

Ciągłość zmian rynku samochodowego spowodowana niestabilnością cen paliw skłaniała wielu użytkowników do zainteresowania się silnikami z zapłonem samoczynnym (diesla). Wychodząc temu na przeciw pragniemy zaoferować Państwu diagnostykę i naprawę również tych układów zasilania

Dzięki współpracy z wieloma zakładami branży motoryzacyjnej o różnych zakresach specjalizacji jesteśmy w stanie w sposób profesjonalny zaplanować i zrealizować kompleksową naprawę Państwa samochodu.

Ze względu na obszerność zagadnienia, w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Współpracujemy z: